1.10.2011

nowa siedziba firmy:

patrz kontakt

Firma Telecom Partner sp. z o.o. powstała w kwietniu 2002 roku.

Pracownicy firmy Telecom Partner to profesjonalna i wysoce wykwalifikowana kadra inżynierów, testerów i techników.
Wszyscy pracownicy firmy posiadają wyższe lub średnie wykształcenie techniczne (radioelektronika, telekomunikacja, informatyka) oraz bogate doświadczenie zdobyte w trakcie kilkunastoletniej działalności firmy.
Wykonane w tym okresie prace z zakresu implementacji w oparciu o najwyższe światowe standardy oraz odbyte szkolenia w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Norwegii, Francji, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii, jak również dostęp do najnowszych technologii rynku telekomunikacyjnego pozwalają nam na sprawną i profesjonalną realizację powierzonych zadań.
Pracownicy firmy mogą działać samodzielnie, oznacza to, że są w pełni przygotowani do prowadzenia prac instalacyjnych bez nadzoru, a także wykonywania testów niezbędnych do uruchomienia i integracji systemów.
Gwarantujemy pełną dyspozycyjność, nasza współpraca z firmami o podobnym profilu działalności na terenie całej Europy pozwala podnieść efektywność czasu pracy oraz skrócić czas naszej reakcji i czas realizacji powierzonych zadań.
Firma TELECOM PARTNER posiada wyposażenie techniczne pozwalające na samodzielną realizację wszystkich zadań związanych z przedmiotem działalności firmy.

Copyright © 2003 Telecom partner projekt i wykonanie: IT.PStudio